O nas

Joris No Smell to firma stworzona z miłości do zwierząt, które nie bez powodu uznawane są za najlepszych przyjaciół człowieka. Markę współtworzą osoby, dla których zaufanie, sympatia i wspólna pasja stały się kluczowymi wartościami, wyznawanymi zarówno w życiu, jak i w biznesie.

Przedmiotem naszej działalności jest produkcja naturalnych i ekologicznych ściółek dla wszelkich zwierząt klatkowych, takich jak: króliki, chomiki, świnki morskie, szynszyle, szczury, myszoskoczki, jak również materiałów lęgowych dla małych gryzoni, ptaków i gadów. Oprócz sprzedaży tzw. animal bedding pragniemy dzielić się naszą wiedzą na temat alternatywnych i zdrowych substratów dla zwierząt klatkowych.

Zespoł Joris No Smell

Od blisko 6 lat dbamy o najwyższą jakość produktów dla Waszych ukochanych zwierząt. Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami!

Filozofia naszej firmy opiera się na przekonaniu, że zdrowie zwierząt zaczyna się od zdrowego podłoża.

Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby produkty marki Joris No Smell tworzone były z zachowaniem najwyższej jakości. Ich wyróżnikami są: wysoka chłonność, absorpcja nieprzyjemnych zapachów, miękkość, wydajność, biodegradowalność i antyalergiczność. Jesteśmy marką przyjazną nie tylko zwierzętom, ale także ludziom i środowisku.
Wybierając produkty z szerokiej gamy naszych kompleksowych podłoży dla zwierząt oraz akcesoriów do klatek, czy terrarium jednocześnie zapewniasz swojemu gryzoniowi naturalne materiały do zagnieżdżania oraz dobrą zabawę, poprzez możliwość kopania tuneli, korytarzy, tworzenia gniazd i norek. Co ważne, oferowane przez nas wyściółki poddane zostały wielu badaniom, które potwierdzają brak występowania w nich fenoli oraz substancji toksycznych.
Zapisz się do newslettera

Odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy

Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami w naszym sklepie

Dołącz do naszego newslettera